6/14/2023 sdílet na Facebooku

Mistrovství oblasti Vltava

Kvůli stavbě Dvoreckého mostu se letošní Mistrovství oblasti Vltava konalo v Třeboni. Našim závodníkům se ve velkém dařila nominace na MČR a v mnoha případech i vybojovali cenná umístěné na stupních vítězů.

Majda Moravcová a Soňa Maštálková si připsaly druhé místo na dvojskifu a Majda také na skifu. Jejich pevná souhra a odhodlání přinesly vynikající výsledky. Martin Pfeifer dosáhl druhého místa na skifu a třetího místa na dvojskifu ve společenství s Milanem Viktorou. Lily Steinová, Simona Šindelářová, Justina Šustrová a Nela Poláková zazářily na párové čtyřce a vybojovaly třetí místo. Veronika Zámostná se stala vítězkou na dvojskifu ve spolupráci s Eliškou Švejdovou ze Slavie.

Výborné výsledky dosáhla také skupina dorostenců. Na osmě sestava Tobiáš Rykl, Jonáš Kubíček, Josef Mlynářík, Antonín Krejčoves a Ondřej Smejkal ve společenství se Slavií obsadila skvělé druhé místo. Chlapci na čtyřce dosáhli také druhého místa a na dvojkách pak třetího a čtvrtého místa. Jan Slaný vynikl na skifu starších žáků a vybojoval první místo, zatímco Jan Šimkovský a Albert Caban obsadili druhé místo na dvojce. Žákyně mladší ve složení Klaudia Šrámová, Alena Procházková, Soňa Maštálková a Barbora Matoušová na kormidle si připsaly třetí místo.

  • MO Vltava - Třeboň