1/31/2024 sdílet na Facebooku

Ohlédnutí za Hamr Quad Challenge

V sobotu 20. ledna jsme v areálu Hamru pořádali první ročník Hamr Quad Challenge, nezapomenutelné soutěže týmových štafet pro mladší a starší žáky. Kromě tradičních disciplín jsme představili i dvě netradiční soutěže, které zdůrazňovaly šikovnost a týmovou komunikaci mladých veslařů.

Celkem se na tuto sportovní událost sjelo 65 týmů z 18 veslařských a jednoho kanoistického klubu z celého Česka, přičemž naše sportovní hřiště na Hamru ožilo výkonem 260 dětí.

Různorodé disciplíny, jako štafeta na trenažéru, přenášení závaží pomocí lankového systému, slalom s pingpongovým míčkem na lžíci a přenášení fotbalového míče pomocí dvou nepárových vesel, zaručily nejen vzrušující závody, ale také zábavu pro všechny účastníky.

Vítězové a jejich trenéři byli odměněni hodnotnými cenami, které byly připraveny díky podpoře našich partnerů. Kromě toho měli tu čest převzít ceny od veslařských hvězd současnosti, jako jsou Radka Novotníková, Pavlína Flamíková a Lukáš Helešic, kteří vítězům předali krásné a originální medaile vyrobené v chráněné dílně v Teplicích.

Neváhejte a zhlédněte reportáž!